6 Eylül 2015 Pazar

KİTAP YORUMU: KAYIP MELEKLER - KATİE PRİCE


Kitap Adı: KAYIP MELEKLER
Yazar: Katie PRİCE
Tür: Romantik, Komedi
Yayıncı: Epsilon Yayınları
Çevirmen: Sinem KARAKAN
Sayfa: 432

   Yetenekli, güzel ve hırslı bir genç kız olan Crystal’in tek hayali bir şarkıcı olmaktı. Yıllar boyunca müzik sektöründe başarılı olmaya çalıştıktan sonra, aradığı o şans kurduğu grubun bir yarışma programına katılmasıyla karşısına çıktı.

   Ancak Crystal’in bir sırrı vardı. Yanlış adama âşık olmuştu ve bu hata, her şeyini, arkadaşlığını, yeni kazandığı ünü ve aşkı bulma şansını mahvedebilecek kadar büyüktü.

   Bu pırıltılı dünyada, hızla gökyüzüne yükselen meleklerin kanatlarını koparabilecek şeytanlardan kaçmak kadar zor bir şey yoktu.

  “Ünlülerin dünyasına gerçekçi bir bakış açısı.”
OK!


  “Eğlenceli, bir an bile yerinde durmayan bir hıza sahip, sevgi dolu bir roman.”
Cosmopolitan

   “Sürükleyici ve harika. Gerçekten ilgi çekici ve okunası bir kitap.”
Evening Standard


   Crystal, Tahlia ve Belle şarkı söylemeyi çok seven 3 arkadaş. Grup olarak şarkı yarışmasına katılırlar ve birinci olurlar. Her şey çok güzel çok güzel olacak derken Crystal, hiç olmayacak birine aşık olur. 

   Bu aşk grubunun dağılmasına bile neden olabilir. Bu aşkın bedelli ödemeye cesareti olamayan Crystal, bu yükün altında ezilir.
Her şeyin alt üst olması an meselesidir. Crystal ayrılmak istediğinde bu kadar kolay olmayacağını anlar.

   3 dostun arkadaşlıklarının sınandığı bu kitabı seveceksiniz. Amerikan gençlerinin yaşam tarzını yansıtan kitapta, pişmanlık, yapılan yanlışların bir bedeli olduğunu göreceksiniz. Sade, akıcı bir dille yazılmış. Okurken yormaz. Kelime oyunları yok. 

    Bu kitabı eşim gönlümü almak için almış bana. Biraz tereddüt etmiş alırken ama fena bir tercih değil. =) Elimde başka kitap gördükçe sitem eden eşime daha fazla direnemeyip okumaya başlamıştım kitabı.

   Yaz aylarında okunabilecek kitaplardan. Sıcaklarda dikkat dağınıklığı çok oluyor. Yani bende oluyor sizi bilmiyorum tabi =) Bu tarz kitapları okurken yorulmuyorum ve kitaplara ara vermek zorunda kalmıyorum. 


PUANIM: 5/5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen yorumlarımızı Türkçe karakterler kullanarak yapalım.